25 svibnja 2009

Juniori - NK Bestovje - NK Sloga Orešje 4:0

Iako smo očekivali tvrdu i tešku utakmicu, prognoze se nisu obistinile i Bestovje je lakše od očekivanog ubilježilo i šestu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva.
Od samog početka Bestovje je zagospodarilo terenom i već nakon prvih 45 minuta vodilo sa 3:0, te je drugo pouvrijeme bilo samo rutinsko odrađivanje posla.
Prisutni gledatelji izjavili su da je ovo sigurno najljepša i najbolja utakmica juniora Bestovja u ovom prvenstvu, jer su mogli uživati u lepršavoj igri prepunoj dobrih, lijepih i točnih proigravanja i još boljih akcija tijekom cijele utakmice. Kao i prošli puta nikoga ne bi trebalo posebno izdvajati, ali opet su dva igrača to zaslužila pa moram; Stojanović zbog tri postignuta pogotka, od čega dva na Europskoj razini i Zeko Matijević koji je izluđivao gostujuće napadače savršenim oduzimanjem lopti i postavljanjem u obrani, pri čemu nije napravio niti jednu pogrešku.

Bestovje:
Rebrović Mario - u cijeloj utakmici imao potrebu za dvije intervencije koje je, naravno, riješio u svoju korist
Kostanjski Marko - Odličan do završnice kada mu je ponestajalo snage, očito su steroidi i proteini učinili svoje !!
Herceg Mario - Jako dobar, probijao po strani cijelu utakmicu, šteta što dobru igru nije zaokružio golom
Gržan Karlo - Odličan, pogotovo kada je alkohol ispario iz organizma ( nosio broj 18 )
Francetić Gec - Odličan, na momente i opasan po protivnika
Robi Šimunović - Odličan, valjda i zato što nije bio nervozan
Bošković Bole top- Iznenadio čak i Stojanovića sa 3-4 točna dodavanja, popravlja se
Zeko Matijević- Odličan, kralj obrane, do sada najbolja utakmica
Đukić Dino - Krvoločan kao Pit Bull, ubojica ( postigao gol )
Stojanović Antonio - odličan, masakrirao obranu i golmana, 3 gola, dva Euro pogotka
Mata Đurđević- konačno proigrao i oslobodio se, jako dobar, radio u obrani napadu, rolao i protivnika i Kostu
Filip Lukač - kralj obrane, veze i napada, pa čak i gola. Kada ne pije - odličan ( nosio broj 14 )
Svoj doprinos ovoj pobjedi dali su i: Mišo Pranjić i Alvin Žanić postavljanjem šatora za treće poluvrijeme, te Žule Tomić, kralj maturalne zabave, svojim oblokavanjem u znak potpore svojim suigračima.