01 rujna 2010

Veterani: Bestovje - Bregana 4:0

Počelo je natjecanje i u ligi veterana. Po kišnom vremenu i natopljenom terenu Bestovje je ugostilo ekipu Bregane i lakše od očekivanog pobjedilo 4:0. Tko je gazda na terenu vidjelo se od prvih minuta, a konačan rezultat utakmice postavljen je već u 30 minuti. Nakon brza 4 komada, ekipa Bestovja je malo povukla ručnu kočnicu kako i priliči dobrom domaćinu.

Na kraju utakmice po starom dobrom hrvatskom običaju; roštilj, piva i prepričavanje detalja sa utakmice po desetak puta, te tko je bio bolji, a tko lošiji u današnjem susretu.

Epitet igrača utakmice danas nosi gospodin Tubikanec, koji lakoćom postiže zgoditke, što nogom, a što rukom, dok uloga tragičara pripada gospodinu Kovačku koji je u dva navrata uspio pogoditi stativu sa 2 metra.