29 kolovoza 2010

SENIORI: Bregana- Bestovje 3:4

U startu ću se ispričati svima, a prvenstveno seniorima, jer ne znam previše podataka sa današnje utakmice, ali i unatoč pomanjkanju informacija ova vijest zaslužuje da ju se objavi odmah večeras.

U utakmici prvog kola 1. Županijske lige seniorska momčad gostovala je kod uvijek opasne i jake Bregane i nakon što su domaćini dva puta vodili ( 2:0 i 3:2 ) karakter i odlična pripremljenost ekipe Bestovja, uz stručno vodstvo stručnjaka Vlade Gržana, prevagnule su na našu stranu i vraćamo se kući sa tri boda u džepu.

Koliko sam čuo od gledatelja utakmice najbolji pojedinac susreta je bio Đaković koji je postigao i prvi zgoditak. Ostali strijelci na utakmici su bili; Večerić, Avsec i Hadrović. Vrijedi još napomenuti da je povratnik u momčad Bestovja, Avsec, u 70 minuti bespotrebno zaradio crveni karton !!

BRAVO VLADO, BRAVO MAJSTORI !!!

Seniorska ekipa već u srijedu igra utakmicu drugog kola, i to kao gost kod uvijek jake ekipa Jaske

Broj komentara: 6:

brna kaže...

prvi gol je zabio đaković,drugivečerić,treći avsec,a četvrti hadrović.mulac avsec je dobio i crveni karton u 70. minuti zbog prigovora sucu.