25 rujna 2010

Juniori: Sloga Brezje - Bestovje 3:5

Pošto smo malo kroz blog napumpali tenzije, dobili smo pravu prvenstvenu utakmicu u kojoj su obje momčadi željele pobjedu po svaku cijenu. Jedino što nije bilo na nivou je vrijeme ( kiša svih 90. minuta ) i natopljen teren koji nije dopuštao da svi u potpunosti uživamo !!

Krenuli smo odlično i poveli u samom početku utakmice, ali domaćini vrlo brzo izjednačuju . Do kraja poluvremena podižemo rezultat na 3:1 te se dogovaramo u svlačionici da se konačno malo uozbiljimo, što naravno ne radimo i po tko zna koji puta igrači tjeraju po svom, a rezultat svega je potpuni priključak domaćina.

Na našu sreću Ivica Ačkar ima jedan od svojih dana, te u ključnim trenucima zabija dva gola, a mi fantastičnom igrom odličnog pojedinca uzimamo sva tri boda sa vrućeg gostovanja.

30.09. DODATAK TEKSTU NAKON ODIGRANIH ZAOSTALIH UTAKMICA;

Sloga Orešje- Dinamo Jakovlje 3:3 ( Jakovlje vodilo 3:0 i igralo sa 9 igrača cijelu utakmicu )
Dinamo Jakovlje- Pušća 2:1 ( Jakovlje igralo sa 10 igrača )

ovi brezjani su nekaj zamuknuli???

tolko o vasem ponizavanju `jadnih´ brezjana.cekamo vas za 3-4 kola.ponizit cemo i vas i brezjane.oresan

Mile Utovar kaže...

seljaki iz Orešja najte biti hudi, prvo kolo smo vam pustili !! Nego, kako stojite na tablici ???

Zima rano počela, na koliko ste minusa ??

orešani, moji najbolji prijatelji, samo ae vi nabrijavajte....to najviše volim!!!! i moji jos bolji prijatelji, brezjani, su se nabrijavali, pa su požalili......zato vidimo se na la bomboneri...i nek bolji pobjedi...!!!!

Orešani, kak vam prva momčad stoji, tako ćete i vi poslje naše tekme..hahaha

Tubin muški obožavatelj kaže...

Nemojte se zamarati Orešjem, do 13.11. kada završava prvi dio prvenstva oni će biti na -10 bodova ( jer gostuju u Bestovju, Jakovlju i Pušći )
Pušća, Novaki i Jakovlje su konkurenti za prvo mjesto ekipi sa san Sira !!!

Ma razvalit cemo sve...znamo da smo najbolji...Samo nam se u glavi neke stvari trebaju poslozit...

ma joj sad na gostovanju u Pušći bojim se pritiska navijača,kakvih je bilo i jučer u grčkoj hahahaah,nego šalu na stranu, objektivno smo bolji i mislim da nas sve osim uvjerljive pobjede treba razočarati plava devetka