14 rujna 2010

Veterani: Bestovje - Konščica 4:1

Kako sam i priželjkivao prije par dana, ovaj vikend smo odradili odličan posao. Već prije sam pisao o pobjedama seniora i juniora, kadeti su također deklasirali Savski Marof, a za kraj odličnog niza veterani su pobijedili Konščicu 4:1.

Lijepo i sunčano vrijeme izvuklo je ispod kamena one kojih nije bilo nekoliko tjedan na veteranskim utakmicama tako da smo imali igrača za dvije ekipe. U utakmicu krećemo u mix sastavu, jer su pojedinci koji su oslonac ekipe kasnili, pa gosti koriste našu zbunjenost i dolaze u vodstvo, nakon čega se Bestovje ipak budi iz sna i do kraja poluvremena stavlja stvari na svoje mjesto i vodi 3:1. Rezultat prvog poluvremena je mogao biti i uvjerljiviji jer smo promašili još barem tri 100% šanse.

U drugom poluvremenu mijenjamo svih 10 igrača, osim golmana Teteca, koji nas u kritičnim trenucima spašava ( obranio kazneni udarac kod rezultata 3:1 ) da gosti ne uhvate priključak i potpuno se vrate u utakmicu. Do kraja utakmice Coce još postiže zgoditak za 4:1 .

Sa nova tri boda ostajemo na vrhu ljestvice i spremni čekamo derby utakmicu u Novakima