06 ožujka 2011

Stariji pioniri

SUBOTA

STARIJI PIONIRI : DINAMO (J) – BESTOVJE 1 – 6

U subotu su stariji pioniri odigrali prijateljsku utakmicu sa našim prijateljima iz Jakovlja. Pobjeda naših pionira nije u niti jednom trenu bila u pitanju. Na kraju je rezultat bio prenizak u odnosu na omjer snaga na terenu. Prvo poluvrijeme su dinamovci dominirali , a naši dečki odigrali katastrofalno loše.

Drugo poluvrijeme smo napravili sve tri zamjene (bilo nas je samo 14 od 23) , male pretumbacije u igri i odmah je sve sjelo na svoje mjesto.

Puno kombinatorike , puno trčanja , lijepih akcija i lijepih golova.

STRIJELCI: ANTE MINI -2 , MARKO PATRČEVIĆ -1 , ROBINHO STOJANOVIĆ – 1 , MATEJ BRATANIĆ – 1 ,

TOMISLAV VALIDŽIĆ – 1.

Nekoliko stvari koje su me stvarno iznenadile:

1.Loš prvo poluvrijeme naših pionira.

2.Odličan otpor domaćina iz Jakovlja kojih je bilo 11 i od toga barem 5 mlađih pionira.

3.Roštilj sa kojim su nas domaćini počastili.

Najbolji u našim redovima ANTE MINI , MATEJ BRATANIĆ i LEON MATIJEVIĆ.

U nedjelju igramo prijateljsku utakmicu sa NK KLOKOČEVCEM u 11:15 u KLOKOČEVCU.

Sastanak u klubu je u 9:30 nadamo se dobroj igri iako nam neće biti MATEJA BRATANIĆA koji sutra igra za kadete. Kadetima držimo fige da pobjede u najvažnijoj tekmi sezone.

NEDJELJA

STARIJI PIONIRI : KLOKOČEVEC - BESTOVJE 1 – 7

Unatoč okrnjenom sastavu (falilo nekoliko vrlo važnih igrača) , pioniri Bestovja su deklasirali domaćine iz Klokočevca.

Igralo se je na prekrasnom glavnom igralištu , lopta je išla dobro (za razliku od 1 poluvremena jučer),bili smo efikasni i puno bolji.

Stvarno je bilo prekrasnih akcija i prekrasnih golova.

Danas najbolji LEON MATIJEVIĆ (libero) , ROBINHO STOJANOVIĆ i DINKO BARTAKOVIĆ strijelac 3 gola. Strijelci su još bili TOMISLAV VALIDŽIĆ – 2 , DENIS MUJIĆ - 1 i MARKO PATRČEVIĆ – 1.

Idući tjedan raspored:

PONEDJELJAK 20:30 - LIJEČNIČKI PREGLED

UTORAK 19:30 - TRENING

SRIJEDA 19:30 - TRENING

ČETVRTAK 19:30 - TRENING

SUBOTA 11:30 - PRIJATELJSKA: TOP(K) – BESTOVJE

SASTANAK U 10:00 U KLUBU. MOLIM DA SVI DOĐU POŠTO NAM JE TO GENERALKA ZA PRVENSTVO.