26 ožujka 2011

MLAĐI I STARIJI PIONIRI : Porazi

Mlađi pioniri izgubili 5:0 od gostiju iz Rugvice. Naše nade su 1 poluvrijeme bile u polju bolje ali gosti koji imaju 3 igrača ukupno , preko njih poentiraju. Individualna moć trojice igrača je došla do izražaja iako su naši dečki u igri bolji.

Stariji pioniri su nezasluženo izgubili od drugoplasiranih gostiju iz Rugvice 1:0 .

Naši dečki odigrali su „mušku „ utakmicu , sa puno trke , borbe i duela. Na ovoj utakmici neutralni promatrač ne bi znao tko je 2. A tko je 10. na tablici.

Najbolje način da dočaramo igru gostiju je da naš golman 3 puta dotaknuo loptu na utakmici.

1.Udarac sa centra.

2.Hvata loptu na jedini protivnički korner.

3.Vadi loptu iz mreže nakon nemoguće dobro izvedenog slobodnjaka (indirekta) sa 25. Metara.

Ponovo smo dobili nevjerojatno kvalitetan gol iz zone magazina lige prvaka iako je to drugi i jedini udarac na naš gol.

Moram pozdraviti i našeg prijatelja suca Borasa iz Rakitja. Solidno je sudio , dok mu nije počeo pomagati trener gostiju. Kada je trener gostiju počeo vikati i naš prijatelj Boras je počeo svirati.

Po nama koji smo gledali utakmicu napravio je 2 greške:

1.Neposredno prije indirekta iz kojeg smo dobili gol nije svirao čisto igranje ruke protivničkog napadača koji si je rukom ostavio loptu u igri (da ne ode u out.)

5 sec. Kasnije sviran je indirekt iz kojeg smo primili nemoguće dobar gol. 2. Par minuta prije kraja utakmice nije svirao čisti penal za nas. Čovjek je Andriji skoro podrapao dres sa leđa.

Odgovor suca nakon utakmice je da je bio daleko pa da nije htio svirati penal.

Ja mu od sveg srca želim da ubuduće bude bliže pa da može odsvirati očito.

Ostatak suđenja je bio vrlo korektan , a za koju krivu procjenu faula na centru ili out - a koga je briga. Još jednom želim pohvaliti sve starije pionire na borbenoj utakmici , u kojoj su se svi zalagali i trčali , dali sve od sebe.

Moram spomenuti da su dečki danas zadužili nove dresove i nove trenirke , što su današnjom igrom i zaslužili.