12 lipnja 2009

Juniori: NK Bestovje - NK Cvetković 1:1

Samo dva dana nakon velike pobjede u Okiču čekala nas je domaća utakmica sa Cvetkovićem, u koju smo ušli ponovo nekompletni, ali i vidno umorni. Na svu sreću imali smo raspoloženog i odmornog Lukača ( čuvao se protiv Okiča za Cvetković ) koji je nekako održavao ekipu na životu, te je fantastičnim solo potezom naslagao u 23 minuti nekoliko obrambenih igrača Cvetkovića i postigao fantastičan zgoditak. Sve ostalo do kraja poluvremena, ali i utakmice bilo je na strani gostiju, koji u 65. minuti koriste loše postavljanje zaleđa Bestovja i dolaze do konačnih 1:1
Bila je to utakmica, ali i igra koja se neće dugo pamtiti. Na našu sreću rezultat je bio bolji od pružene igte, te opravdano možemo reći da smo osvojili bod, jer se u pravilu ovakve utakmice gube !!