01 svibnja 2011

Prstići; Bestovje- Samobor 6:3

Prstići su na praznik rada ostvarili najveću i najslađu pobjedu u prvenstvu, pobjedili su Samobor sa 6:3.
Dopustit ćete mi da privatno iskoristim blog i pohvalim Paola Bulića, dječarca koji je sa 5,5 godina postigao svoj prvi pogodak u životu i tako pomogao svojim prijateljima da dođu do velike pobjede.

Što se tiče tijeka utakmice; poveli smo vrlo rano sa 2:0, ali Samobor se vraća i na početku drugog poluvremena je 2:2 i na samom smo početku. 10-ak minuta prije kraja utakmice ponovo smo u vodstvu, ali minutu kasnije Samobor opet izjednačuje. I kada smo već mislili da će utakmica završiti neriješenim ishodom u zadnje 4 minute potižemo tri gola i uvjerljivije nego je izgledalo na terenu dobijamo goste iz Samobora.
Za Bestovje su golove postigli; Paolo Bulić, Ivan Bešlić x3, Toni Matijaš i Fran Sokolić.