12 travnja 2011

Veterani: NK Klokočevac - NK Bestovje 0:3

Sva sreća da postoji Copy/Paste naredba na računalima, pa ne moram pisati da se igralo na vrlo dobrom terenu, da je bilo lijepo vrijeme, dosta gledaoca... Ne moram niti reći da je Bestovje počelo furiozno, ali i još jedanput vrlo neefikasno. Sreća je da Klokočevac nije momčad koja može bez većih problema prijeći centar i zabiti nekakav gol koji bi unio veliku nervozu u Bestovjanske redove i totalno onemogućio besciljne napade. Mogu spomenuti ponovo ubojitog Tubikanca koji je načeo mrežu domaćina u drugom poluvremenu, a na sličan naćin zabio je Sabo koji je mogao prestići i Eduarda da Silvu po broju golova u sezoni, samo da.... Konačnih 3:0 postavio je Bulić lijepim pogotkom 10 minuta prije kraja. Uvijek sa svojim stručnim suradnikom-komentatorom oštrookim Tenšekom zapazim pojedince na terenu, pa dodijelimo pokoji komentar, tako da bih sada napomenuo ozbiljnost i hladnu glavu Josipa Minija, zaslužnog i za treći pogodak (koji je na kraju bio možda suviše prekomplicirano zabijen), solidnog Krunu Jedvaja, te preporođenog možešseoslonitnanjega Zrilića. Trebao bih više kuditi, jer iako nitko nije loše odigrao, jača momčad se ovako ne bi pobijedila.
Iduće kolo igra se u Galgovu. Hoće li se naši vitezovi snaći na "malonogometnom" terenu? Hoće li Sabo zabiti više od jednog gola? :) Ostaje nam vidjeti za tjedan dana.

A i Đuro je odigrao vrlo dobru utakmicu! I Fudo, ne smijem zaboraviti Fudu!