1. kolo 2.ŽNL zapad - Bestovje - Mladost Brezarić

NK Bestovje - NK Mladost Brezarić 3:3
Strijelci za domaćina : Borić 2, Danko Horvat 1

Mesec 3, Sastić 3.5, Đaković 3.5, Bukvić 3, Kurtušić 2.5, Makek 3, Šarić 3, Horvat 3.5, Matijević 3, Borić 5, Tenšek 2.5 (još su igrali Jager 3, Turčinović 3, Mijaljević -, Karažinec-)

U nedjelju 02.09.2007. odigrano je prvo kolo prvenstva. Očekivalo se puno više od domaćih igrača barem u prvom poluvremenu gdje su pokazali katastrofalnu igru uz koju su primili dva vrlo laka gola. Ne tako dobri gosti manirom nogometnih znalaca iskoristili su tromost Bestovjana te nakon pola sata igre vodili 2:0. Da nije bilo jedne jedine akcije u prvom poluvremenu kada je Borić zabio prvi pogodak tko zna kako bi sve završilo. U drugom poluvremenu malo drugačija priča. Domaćini više inspiracijom pojedinaca nego ekipnom igrom zabijaju još dva gola, drugi Danko Horvat na dodavanje Borića, a treći ponovo raspoloženi Borić na još jedno dodavanje Makeka. Nakon toga ponovno rastrgana igra gdje je Bestovje htjelo zaključiti utakmicu, no nepažnjom obrane gosti iz jedanaesterca postavljaju konačni i zapravo realni rezultat 3-3 (realan jer zbog prvog poluvremena i ne zaslužujemo više).