09 rujna 2008

Veterani: NK Bestovje - NK Sloga Brezje 3:3

Utakmica za koju se čini da je neriješen ishod najpravedniji. Bestovje prvih 20-ak minuta nadmočnije i čini se da su tek načeli goste vrlo lijepim pogotkom Zrilića s ruba šesnaesterca, no gosti se potom dižu u igri te prvo preko Hajtoka izjednačuju iz penala, a potom prelaze i u vodstvo. Sabo pogađa u zadnjoj minuti poluvremena iz penala, pa se na odmor otišlo s 2:2. U drugom poluvremenu slična igra. Gosti uporni i nakon odličnog ubačaja Hajtoka, Goran Prahin efektno zabija glavom za vodstvo. Da je Sabo bio još jednom precizan iz penala bila bi to puna šaka brade, no tek pred sam kraj eurogolom domaći ostavljaju bod u Bestovju. Mora se napomenuti i da je gospon sudac Ratešić bio vrlo raspoložen za nasmijati ono malo zaljubljenika u nogomet, koji su jučerašnje popodne rezervirali za ovu, na kraju krajeva, vrlo zanimljivu i dobru utakmicu.