01 rujna 2008

2. kolo 1. ŽNL(z) - NK Bestovje - NK Krašić 2:1

Nakon rovovske bitke, u 60. minuti ulazak nekoliko svježih igrača u domaćim redovima, donosi ploda. Bestovje doalzi do vodstva od 2:0. Nije to bila ljepota igre, ali golovi su tu. Krašić tada stišće i u zadnjih pola sata mogli su i pobijediti da im Antolić nije obranio ono što golmani inače ne brane. Nekoliko teških lopti i obrana solidno izvedenog jedanaesterca bili su kao trening za našeg igrača utakmice. Fantastično su pogodili rašlje iz slobodnog udarca i to je bilo to. Pogodili su gosti i vratnicu u zadnjoj minuti, no božica Fortuna je jučer očito željela pobjedu Bestovja.
Eto moguće je da sreća bude i na našoj strani, samo će igra morati biti puno bolja.