15 rujna 2008

5. kolo 1.ŽNL (z) - NK Vrh - NK Bestovje 3:0

Što puno reći, odnos snaga na početku kao i na tablici. Domaćini u prvih 20 minuta imaju 4 udaraca u okvir plus još tri ne manje opasna van okvira. Potom gosti uspostavljaju ravnotežu, no osim ubačaja Tenšeka za Srebačića koji iz voleja pogađa golmana, nije bilo izglednijih prilika. Mislilo se da će se na odmor u egalu, no gosti ipak zabijaju i odlaze s vodstvom na odmor. U drugom poluvremenu ponovo pritisak gostiju no bez ploda. Iskusni domaćini čekaju svoje prigode i zabijaju još dva gola za konačan 3:0 rezultat utakmice.
Čini se da Bestovju nešto fali. Momčad nije uvjerljiva kao prošle sezone. Prošlo je pet kola i nismo još uigrani. No kada ćemo biti? Ciljevi su bili visoko postavljeni, pa si ne možemo dopustiti jalovu igru, mekoću veznog reda, nezaposlene napadače i neozbiljnost i neodgovornost nekih igrača.
Situacija nije nikako alarmantna, no čini se da atmosfera nije na razini na kojoj bi trebala biti.