09 listopada 2011

Pioniri; Opet puna vreća bodova!!!

U subotu su u Bestovju gostovali mlađi i stariji pioniri iz NK RUGVICE.

Mlađi pioniri pobijedili su sa dosta muke „samo“ 3 – 0 .

Prema riječima trenera Čarapine , njegovi momci nisu bili živi i razigrani kao inače i sa teškom mukom su pobijedili u ovoj utakmici solidnu momčad iz Rugvice.

Stariji pioniri uopće nisu nit igrali pošto gosti nisu donesli sportske iskaznice i utakmica nije mogla biti odigrana!!???? Pošto su gosti zaboravili iskaznice , nije bilo moguče sastaviti zapisnik i 3:0 za NK Bestovje bez borbe.

U nedjelju su mlađi i stariji pioniri igrali zaostalu utakmicu iz 1.kola. , protiv momčadi NK DINAMO – HIDREL iz Novog Čiča kraj Gorice.

I opet cirkus , mlađi pioniri domaćina nisu došli na utakmicu. Utakmica je registrirana 3:0 bez borbe za naše mlađe pionire. Nije mi jasno kako domaća momčad može ne doći na utakmicu???!!!

Stariji pioniri su ipak igrali svoju utakmicu .

Prvo poluvrijem blijedo , tromo i potpuno bezopasno. Možda su nas na to prisilili odlični domaćini , koji su prvo poluvrijeme odigrali odlično. Drugo poluvrijeme su domaćini jako pali u igri (što smo i očekivali) , pa su naši momci zagospodarili terenom i bez većih problema utrpali 3 laka gola.

Moglo je biti i više golova u mreži domaćina ali smo previše kombinirali i komplicirali. Zabrinjavajuća je bila igra u prvom poluvremenu , jer ako želimo biti kvalitetna i ozbiljna momčad onda moramo igrati svih 70 minuta kao što smo igrali u drugom poluvremenu.

STRIJELCI:MLINARIĆ x 1 , BRACANOVIĆ x 1 , ANTUNOVIĆ x 1.

IDUĆI TJEDAN :

UTORAK u 20:00 prijateljska utakmica doma protiv NK PONIKVE . (SASTANAK U KLUBU U 19:30)

ČETVRTAK U 19:30 TRENING

SUBOTA U 11:30 PRVENSTVO:NK BREGANA – NK BESTOVJE (polazak ispred kluba u 10:00)

Nadam se da ćemo u subotu u derbiju protiv NK Bregane pokazati svoje pravo lice i odigrali čitavu utakmicu kako treba.

Pozdrav od trenera.....................

Broj komentara: 16:

Anonimno kaže...

BRAVO, uopće nije "bed", ionako ste naučili pobjeđivati sa 3:0 bez borbe!!!

Nije nam "bed", a Buncek bu ti preveo kaže...

Šimpu pimpu. Rimtu ti tuki đume bao kao

Najdublje se ispričavamo što nam protivnici nisu došli na tekmu i što ovih 9 pionira iz Rugvice nije imalo knjižice.
Još jednom oprostite.

hahahahahhahahahahhahhahahahahah đume bao kao hahahhahahahah

kaj se događa sa blogom?????
kako su prošle selekcije bestovja ovaj vikend???? pa počelo je prvenstvo...fale nam izvješća....pozdrav

Bonosan bestovčanin kaže...

Selekcije su prošle jebeno dobro, peklo se janje na ražnju, slavilo se majmunovo, pila se rakije i jeo sir iz mješine, pravo seosko prelo sa puno pastira što na terenu što na klupi za rezervne igrače.
Igra odlična, tečna od noge do noge pa sve do gola. Posebno upečatljiva bila je ekipa kadeta koja je tečnom igrom i kondicijom slomila goste iz Gradića uvjerljivim rezultatom. Sva sreća što imamo te mladiće da nam sutra nose igru prve momčadi, ponosna je svaka majka bestovja na sina nogometaša i pravog učenika odlikaša

zasto vise nema nista na blogu??

Gradonačelnik kaže...

Blog Nk Bestovje prebačen je na novo mjesto, a to novo mjesto je: Kuburaši Bestovje!!!!
Kako mladići pucaju po protivničkim golovima kao iz kubure odlučeno je da se blog prebaci na mjesto gdje i zaslužuje da bude
Čak se i razmatra mogućnost da klub bude podjeljen na dva kluba: Nk Bestovje i NK Mlada kubura ( u kojem bi bili seniori, kadeti i juniori) te bi tako dobili na važnosti u Svetoj Nedelji, a navedene tri kategorije bi zajedno trenirale na bagerici dva puta tjedno + 1 sat pecanja sveke subote u jutro