12 svibnja 2008

Čestitke NK Slogi Brezje na osvojenom prvenstvu

NK Sloga Brezje - NK Bestovje 4:3

Što puno reći, gledaoci su vidjeli sedam golova pa sigurno mogu biti zadovoljni. Gosti su u samom početku poveli iz slobodnog udarca kada Avsec jako lijepo pogađa gornji lijevi kut. Nedugo nakon toga nesmotrenost obrane i Jager dobija crveni karton što omogučava domaćinu stvaranje još većeg pritiska. Gosti su ipak izdržali do kraja poluvremena bez da prime pogodak koji je visio u zraku. Drugo poluvrijeme domaći ipak spretniji u realizaciji prigoda i dvaput odlaze na dva razlike. Horvat je iz penala u 75 min. doveo nakratko utakmicu u neizvjesnost pogodivši za 3:2, a Karažinec je pokazao da se i 5 minuta igranja može jako dobro iskoristiti i zabija glavom u posljednjoj minuti za konačnih 4:2.
Čini se na kraju da je Brezje prelako osvojilo bodove vrijedne naslova prvaka. Moglo se tu doći do bodova, možda je razlog loša taktika, illi pak igranje s igračem manje punih 60 minuta, možda neiskustvo pojedinaca, a možda i nedovoljno htijenje i borbenost Bestovjana koji sada mogu biti sretni što niti pratioci na tablici nisu bili uspješni.
Sve u svemu još jednom moje čestitke, a i mojih suigrača Brezjanima na osvojenoj tituli.

Broj komentara: 16:

Anonimno kaže...

dečki svaka čast dobro ste se držali, kaj je Rakov Potok opet zgubil

SASTA

i čestitke Slogi na prvom mjestu, stvarno su zaslužili, definitivno najbolji u ovoj ligi. I ovom prigodom pozdravljam mog kolegu građevinara iz Sloge, nekad igrač Bestovja, i dobar španer

SASTA

je istina izgubili smo ( Rakov potok )...tak da imate velike šanse uć u ligu više,a mi tek moramo odigratio sa Brezjem,a kak trenutno igramo .... bolje ne komentirati.

çestitke brezjanima, a mi bez obzira na druge rezultate i bodovnu prednost nad rakovim potokom moramo probat ispunit želju predsjednika kluba...

Tena duzan si mi slicke :D:D --- oporavi se sto prije

karazinec

Cestitam prvo svojim deckima na trudu i zalaganju-ispricavam se svim suigracima sto sam svojom greskom doveo vas u situaciju da se s 10-com borite protiv prve momcadi prvenstva!!! Brezju cestitam na zasluzeno osvojenom prvenstvu i sta reci-nadam se da se nagodinu vidimo u prvoj žp.ligi.