12 svibnja 2010

13. kolo vet. lige NK Brezje - NK Bestovje 4:5

Domaćini su počeli utakmicu s igračem manje. Bestovje je krenulo kao i obićno, vrlo sigurno, te su u 20-oj minuti vodili 2:0 pogocima Vlade Gržana. Nakon toga gosti su se previše opustili i počeli igrati mekano i vrlo neozbiljno. Nekoliko promašenih čistih prilika dovelo je do toga da su domaćini uspjeli to kazniti i s 2:2 otići na odmor. U drugom poluvremenu Brezjanima dolazi 11 igrač. Brojni gostujući navijaći na to su zakolutali očima, a vašim novinarima se digla kosa na glavi. Pogodak i hat-trick Gržana za 3:2, te golovi Fude i Tubikanca na kraju su donijeli pobjedu, vrlo usku, ali pobjedu, no mislim da je svima još neki gorki okus u ustima. Teško probavljiva utakmica...